Kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej

Dnia 26.04.2014 trampkarze MKS Kostomłoty wybrali się na wyjazdowe spotkanie do Lutyni. Piast w tym sezonie prezentuje dobrą formę zajmując obecnie 3 miejsce w tabeli zatem to on był faworytem tego spotkania. Jednak jak to w piłce nożnej bywa nie zawsze faworyt wygrywa i tak właśnie stało się w Lutyni. Zawodnicy MKS-u od początku mocno nacisnęli drużynę gości co szybko doprowadziło do prowadzenia 1:0. Był to moment w którym drużyna Piasta przebudziła się i gra się wyrównała. Przełożyło się to na wynik już w 20 minucie spotkania. Goście wyrównali po rzucie karnym. Naszych zawodników to trafienie chyba bardzo zmotywowało bo jeszcze przed przerwą zdobyliśmy kolejne 2 bramki i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:3 dla MKS-u.

Druga połowa spotkania był dość wyrównana, obie drużyny miały swoje okazje ale wykorzystały tylko po jednej a końcowy wynik meczu to 2:4 dla Kostomłot.