Zwycięstwo na zakończenie sezonu :)

Ostatni mecz ligowy sezonu 2013/2014 MKS Kostomłoty rozegrał na wyjeździe. Do Jaszowic pojechaliśmy po 3 punkty, interesowało nas tylko zwyciestwo. Zawodnicy pokazali w tym meczu że jak się bardzo chce to wszystko wychodzi. Ostatni mecz był najlepszym w całym sezonie. Na szczególne pochwały zasługuja nasi młodzi zawodnicy "Zuzia" i Daniel, którzy świetnie sobie radzili w tym meczu notując wiele wygranych pojedynków 1x1 a także asystę ("Zuzia").

Wynik końcowy 2:4 na korzyść MKS-u nie oddaje tego co działo się na boisku. To raczej skutek roszad i eksperymentów trenera, który przy wyniku 0:4 i prowadzeniu gry, wprowadził dużo zmian w ustawieniu. Mimo bardzo eksperymentalnego ustawienia nadal stwarzalismy dogodne sytuacje zabrakło jednak skuteczności lub poprostu szczęścia.

Polonia Jaszowice  2:4   MKS Kostomłoty

Gratulacje dla wszystkich zawodników za ten mecz jak i za cały sezon, który zakończyliśmy na 4 miejscu.

Zanim wybierzemy się na wakacje czekają nas jeszcze 2 turnieje

28.06.2014  Turniej w ramach Memoriału im. Stanisława Siekierskiego w Kostomłotach

4-6. lipiec 2014  Turniej międzynarodowy "Wrocław Trophy"