Wysoka wygrana w trudnych warunkach

Podczas dzisiejszego meczu pogoda nie rozpieszczała zawodników. Od pierwszego gwizdka do ostatniego deszcz przeszkadzał obu ekipom.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia MKS-u. Już w pierwszych minutach meczu stworzyliśmy kilka akcji i szybko strzeliliśmy bramkę. Minęło zaledwie 3 minuty i podwyższyliśmy wynik na 2:0. Kolejne minuty to nadal duża przewaga naszego zespołu. Drużyna z Miękini starał się atakować z "kontry". Goście nie stwarzali zbyt często zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Patryka S. ale jak udało im się zagrozić naszej bramce to byli bardzo skuteczni. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:2. Druga odsłona meczu wyglądał bardzo podobnie jak pierwsza czyli spora przewaga naszej drużyny ale i sporo niedokładności i kontry gości. Jednak w drugiej części meczu poprawiliśmy skuteczność. Wynik końcowy meczu to 8:3. Na uwagę zasługuje wyśmienita interwencja naszego obrońcy Michała L. kiedy to po interwencji naszego bramkarza piłkę przechwycił napastnik gości, minął goalkeepera i gdy wydawał się że skieruje piłkę do pustej bramki, świetnym wślizgiem popisał się Michał wybijając mu piłkę spod nóg...

Należy także podkreślić że w dzisiejszym meczu wystąpili w podstawowym składzie nasi młodzi zawodnicy: Martyna Rybak, Mateusz Żałobnik oraz Daniel Spiżak dla których był to bardzo dobry sprawdzian własnych umiejętności, w którym wypadli całkiem dobrze.