Porażka z liderem

Mecz z Błyskawicą Mietków nietypowo został rozegrany w czwartek. Niestety nie przyniosło to nam szczęścia i faworyt z Mietkowa zwyciężył w tym spotkaniu. Można było się spodziewać dużej przewagi gości i wielu ataków gdyż zajmują oni obecnie 1 miejsce w lidze jak do tej pory jeszcze nie przegrali. W pierwszym naszym meczu z tą drużyną na wyjeździe przegraliśmy 1:4 było to zasłuzone zwycięstwo Błyskawicy, dlatego na mecz rewanżowy nasza drużyna była bardzo zmobilizowana.

Początek meczu i tak jak się spodziewalismy goście mocno zaczęli atakować ale i my nie skupialiśmy się jedynie na obronie. Bardzo dobrze pracowały nasze "skrzydła" w szczególności Mazur B który zdecydowanie włączał sie do akcji ofensywnych wchodząc z prawej obrony. Mecz był bardzo zacięty z lekką przewagą gości z Mietkowa. Zdecydowanym czynnikiem decydujacym o zwyciestwie w tym meczu był wzrost zawodników, pod tym wzgledem ustępowaliśmy przeciwnikowi na niemal każdej pozycji. Mimo to dzielnie walczyliśmy z wysokimi, dobrze wyszkolonymi technicznie przeciwnikami.

Błyskawica Mietków zasłużenie wygrała jednak wynik końcowy 2:5 dla Błyskawicy to zdecydowanie zbyt duży wymiar kary  :)